SIK SORULAN SORULAR

 
DOĞUM GÜNÜ
Çocuğunuzun yaşı ve beğenisine göre Bowling, Lazer Tag, Soft Play & Trambolin Park ve Çarpışan Oto gibi başlıca oyunların dahil olduğu 4 ana paket içerisinden seçim yapılır. Tüm paketlerde, parti süresi boyunca sınırsız içecek (çay, kahve, su ve meşrubat) ve menülerden seçeceğiniz 4 çeşit ebeveyn ile 1 çeşit çocuk yiyeceği, 1 servis personeli tarafından ikram edilir. Ebeveynler yemek ve içeceklerden tadarken, çocuklar eğlencenin tadını çıkarır.
2 saattir. Talep edildiği taktirde ücret karşılığında ekstra saat eklemesi yapılabilir.
Pakete dahil edilmeyen hiç kimse hizmet alamamaktadır.
Bowling, Lazer Tag, Soft Play & Trambolin Park ve Çarpışan Oto gibi oyun alanlarını kapsayan 4 ayrı standart paketimiz mevcuttur.
Pasta ücretleri seçilen pasta ve üzerindeki tasarıma göre değişiklik gösterdiğinden paket fiyatlarına dahil olmayıp, Magic World’ün anlaşmalı tedarikçisinden özel fiyat ile teklif edilir.
Süsleme seçenekleri,konsepte ve tercihe göre değişiklik gösterdiği için paket fiyatlarına dahil değildir.
Magic World tarafından sunulan hizmetlerin hiçbiri dışarıdan getirilemez.
Güvenlik tehlikesi sebebi ile dışarıdan uçan balon kabul edilmemektedir. Magic World, helyum gazını, dünyanın en büyük helyum gaz üreticisi firmadan belgeli ve mühürlü olarak tedarik etmektedir.
Gıda güvenliği nedeniyle dışarıdan yiyecek ve içecek kabul edilmemektedir.
Sadece oda kiralama yapılamamaktadır.
Doğum günü davetine katılıp, hizmetlerden yararlanan herkes pakete dahil edilip, kişi sayısına eklenir ve ücrete tabidir.
Doğum günü organizasyonu için rezervasyon yapılan kişi sayısına gore hazırlık yapıldığı için ücret iadesi yapılamamaktadır.
KURUMSAL BOWLING TURNUVALARI
Bowling Turnuvası düzenleyebilmek için en az 40 oyun satın alınması gerekmektedir. 40 oyun altı satın alımlarda normal fiyat geçerlidir.
Bowling Turnuva satın alındığında, daha avantajlı fiyatlar ile oynama imkanı yanısıra, turnuva öncesi 3 dk. ısınma atışları, hat rezervasyonu, istendiği takdirde kurumlara özel logolu kupa ve madalya hizmeti verilmekte, arzu edildiğinde özel yemek menüsünden seçim yapılabilmekte ve sürpriz hediyeler verilmektedir.
Bowling Turnuvaları sadece Pazartesi ile Perşembe günleri arasında herhangi bir gün ve saatte yapılabilir. Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri turnuva düzenlenememektedir.


 

BASINDA MW KARİYER SIK SORULAN SORULAR GİZLİLİK POLİTİKASI İLETİŞİM

       © 2019 Magic World Aile Eğlence Merkezi